Arendusprojektid

Projektinurk

Loome ettevõtetele võimalusi arenguks ja edukaks tegutsemiseks oma valdkonnas terves Eestis. Meie klientideks ja koostööpartneriteks on ettevõtted põllumajandussektorist kuni jaekaubanduseni.
123 876m²
üüritavat pinda
346
kinnistut Eestis

Järve Keskuse fassaadi uuendamine

Valmis oktoober 2023
Tallinna suurimas kodu- ja sisustuskeskuses alustati märtsis 2023 värskendustöödega. Uued lahendused teevad Järve Keskuse väliselt moodsamaks ja sisemiselt mugavamaks kõikidele külastajatele.
Loe projektist

Mangeni PM noorkarjalautade kompleks Viljandimaal

Valminud sügisel, 2022
Viiest laudast koosneva kompleks rajamisel on tähelepanu all maksimaalse bioturvalisuse tagamine, kus võtmesõndeks on kõrged hügieeninõuded ning loomade turvalisus.
Loe projektist

Mangeni PM vasikalaudakompleks Viljandimaal

Valminud sügisel, 2021
Uudne kompleks hõlmab kaheksat vasikalauta koos teiste kompleksi laiendamise ja uuendamise vajadustest lähtuvate ehitistega.
Loe projektist

Järve Keskuse sisealade uuendus

Valminud sügis, 2021
Järve Keskuses pool aastat kestnud renoveerimistööde käigus said uue ilme kõik keskuse üldalad.
Loe projektist

Väike-Järve keskus

Valminud kevad, 2020
Väike-Järve keskus on Pärnu maantee tõeline pärl. Maja täis armsaid bürooruume ja interjöörilahendusi.
Loe projektist

Silikaat Tehnopark

Arendamisel
Tehnopark pakub täisteenuslahendusi ettevõtetele, kes soovivad koondad kogu äri ühte kohta, näevad võimalusi laienemiseks, hindavad erilahendusi ja head ligipääsu igas suuruses transpordivahenditele.
Loe projektist

Väike-Männiku büroohoone

Projekteerimisel
Kui oled ettevõte, kes otsib oma toodete eksponeerimiseks paika otse oma klientide kõrvalt, siis Väike-Männiku ärimaja on parim paik sinu äriliste eesmärkide täideviimiseks.
Loe projektist

Kohvik-restoran Nõmmel

Projekteerimisel
Kaunis villa Tallinnas aadressil Pärnu mnt 292 on esinduslik ehitis nostalgiamaigulises piirkonnas Nõmmel, mis on restoraniks justkui loodud.
Loe projektist

Ärikeskus Pärnus

Projekteerimisel
Täna kannab arendatav ärikeskus Lepa Keskuse nime. Varsti asub siin 4-korruseline kaubandus- ja büroohoone, mis visiooni ja eskiisi kohaselt saab täiesti uue hingamise ja moodsa ilme.
Loe projektist