Meie lood

Järve Keskuses on lõpufaasis pool aastat kestnud ulatuslikud renoveerimistööd, mille käigus saavad uue ilme kõik keskuse üldalad. Alustatud on ka ettevalmistustega välisfassaadi uuendamiseks, töödega plaanitakse alustada 2022. aasta kevadel.

Oktoobrikuu keskel võime öelda, et uuenduse I etapp on valmis.

Järve keskuse tegevjuhi Rome Arumaa sõnul oli keskus kogu renoveerimisperioodi vältel avatud ning hoolimata ajutistest ebamugavustest jäid külastajad sealsetele kauplustele lojaalseks. „Oktoobrikuu keskel võime öelda, et uuenduse I etapp on valmis. Uuendused keskuses aga ei lõpe, hetkel on projekteerimisel keskuses fassaadi uuendus ning oleme loomas ka täiendavat mugavust noortele peredele –  aasta lõpuks saavad keskuse teisel korrusel valmis tualetid, mähkimistuba ja imetamistuba. Paneme eriti suurt rõhku noortele peredele, sest lähikonnas asuv Kiili vald ja selle ümbrus arenevad tormiliselt ning uute elanike seas on hulgaliselt noori peresid, kelle uus kodu vajab sisustamist. Seega teeb imetamistuba, kus kõik lapse mugavaks toitmiseks vajalik olemas, kodusisustamise retke neile loodetavasti veelgi meeldivamaks.“

Paneme eriti suurt rõhku noortele peredele, aasta lõpuks valmib teisel korrusel ka imetamistuba.

Sisetööde käigus tehtud muudatustega sai Eesti hinnatud pehmemööbli tootja RAVE enda käsutusse poole suurema ja Tallinnas seni ainukese esinduskaupluse. Kaks korda suurema esindussalongi avas ka Pärnu linnas toodetud luksuslikku mööblit esindav Skano Home. Sisustuskaupade esindussalongidest, mida leiab Tallinnas vaid Järve Keskusest, on veelgi, näiteks Unolik, Aatrium Sisustuskaubamaja, Charma kodusalong, Paradizo Homeline ja Saunamaailm.

Järve Keskuses sisealadele andis uue ilme Ruumikujundus Stuudio ja uuendustööd teeb teoks Kaamos Ehitus.

Allikas: Kaubandus.ee

Loe veel

Kõik lood
Kõik lood