Meie lood

Tallinna suurimas kodu- ja sisustuskeskuses, Järve Keskuses, algasid värskendustööd, mille tulemusena muutub kaubanduskeskus väliselt moodsamaks ning sisemiselt mugavamaks kõikidele külastajatele. Järve Keskuse ehitushanke võitis Mapri Ehitus, kellel on plaanis renoveerimistööd lõpetada augustiks. Renoveerimistööde ajal on keskuse kõik teised poed avatud tavapärastel aegadel.

Hankes osales 6 ettevõtet ning Mapri Ehituse pakkumine osutus edukaimaks. Keskus kavandab ulatuslikku uuendust, mis hõlmab hoone fassaadi ja sissepääsude ümberehitustöid, kõnniteede muutmist turvalisemaks ja mugavamaks, parkimiskohtade laiendamist ning uute rattaparklate loomist. Lisaks paigaldatakse uusi eskalaatoreid, parandatakse kauplustele ligipääsu ja pakiautomaadid liigutatakse mugavamasse asukohta, eesmärgiga luua kaasaegne ja mugav keskkond. Kogu uuendusprojekti ehitusinvesteeringute maksumuseks kujuneb üle 4 miljoni euro.

Järve Keskus on üks Tallinna suurimaid kodu- ja sisustuskeskuseid ning uuendusprojekt on osa kaubanduskeskuse pidevast arengust ja moderniseerimisest. Renoveerimistööde eesmärk on muuta Järve Keskus veelgi atraktiivsemaks ostukohaks ning pakkuda klientidele paremat teenust ja mugavust. Järve Keskus on 20 tegevusaasta jooksul kujunenud üheks Tallinna lemmikostukeskuseks, mida külastab iga päev üle 10 000 inimese ning eelmisel aastal kokku üle 3,7 miljoni inimese.

2021. aastal uuendati Järve Keskuse üld- ja puhkealad ning täienes kaupluste ja kaubavalik. Keskus kuulub kodumaisesse suurkontserni Silikaat Grupp, kellel täitub sel aastal 25 aastat.

Järve Keskus uueneb
Järve Keskus investeerib üle 4 miljoni euro keskuse värskendustesse

Loe veel

Kõik lood
Kõik lood