Meie lood

Silikaat Grupi ettevõte Aromare OÜ avas reedel, 6.03.2020, Tallinnas ainulaadse arhitektuuriga Väike-Järve keskuse, Keskuse ehitusmaksumus on 18,6 miljonit eurot.

Väike-Järve keskus koondab ligi 15 000 ruutmeetrit büroo- ja kaubanduspinda. Kaubanduspinnad keskenduvad eeskätt ehitus- ja sisustuskaupadele ning uksed avab üks piirkonna suurimatest spordiklubidest.

"Väike-Järve keskusest loodame luua olulise lüli Pärnu maantee sisustustänaval"

“Väike-Järve keskusest loodame luua olulise lüli Pärnu maantee sisustustänaval ja ankurrentnikud toovad siia seni puudunud teenused. Suurt lootust paneme ka Järve piirkonna logistikaskeemi väljatöötamisele ja sellega kaasnevate planeeringute asjatundlikule koostamisele koostöös linna ja teiste piirkonna ettevõtetega“, märkis Silikaat Grupp AS-i tegevjuht Jaak Saarniit.

Esimese korruse ankurrentnikuks on piirkonna suurimaks ehitus- ja remondikaupade müügikohaks kujunev Ehituse ABC kauplus ning kolmandal korrusel paikneb MyFitness spordiklubi. Ühtlasi asuvad keskuses mitmed sisustuskaupu ja -teenuseid pakkuvad salongid, pagar, restoran, Taluturg ja büroopinnad hoone kõrgemas osas. Kokku mahutab Väike-Järve keskus kuni 365 töökohta.

Silikaat Grupi alla koondub 33 Eesti kapitalil põhinevat ettevõtet. Tuntumad Silikaat Grupi ettevõtted on OÜ Järve Kaubanduskeskus, AS Silikaat, Aatrium Sisustuskaubamaja AS, Silikaat Kinnisvara AS, põllumajandusettevõtted Kõo Agro OÜ ja Mangeni PM ning Biometaan OÜ. Kõige uuem liige Silikaat Grupis on Nothel OÜ. Selle nime tagant leiame ka kogu Euroopa mõistes vägagi uuendusmeelse majutusasutuse.

Vaadake Väike-Järve keskuse piduliku avamisürituse pilte siin

Loe veel

Kõik lood
Kõik lood