Meie lood

Nädalavahetusel toimus juba üheteistkümnendat korda suurejooneline maleturniir, kus osales kokku 269 malesõpra, sealhulgas 80 noort ja 189 täiskasvanut. Osalejaid oli üle Eesti erinevatest paikadest. Oleme uhked, et saame anda enda panuse Nõmme kogukonna arengusse ja väärtustada traditsioone läbi meie toetuse Paul Kerese tänava maleturniirile.

Paul Kerese tänava maleturniir on Eestis suurim maleturniir ning see on tänuväärt algatus juba 11. aastat. Selle turniiri eesmärk on pakkuda peredele võimalust üheskoos malemängu nautida ning austada Eesti malemeistrit Paul Kerest. Turniiri avasõnadega kõneles suurest isiksusest Paul Kerest ja tema kustumatu jälje jätmisest malemaailmas male suurmeister ja mitmekordne Eesti meister Kaido Külaots.

Meie jaoks on oluline toetada selliseid sündmusi, mis edendavad kogukonna ühtsust ja traditsioonide jätkamist. Paul Kerese tänava maleturniir on suurepärane näide sellest, kuidas malemäng saab tuua kokku erinevaid põlvkondi ning inimesi üle Eesti. See on ka suurepärane võimalus noortele maletajatele oma oskusi lihvida ja kogemusi saada. Samuti kinnitab üritus, et malemäng ja Paul Kerese pärand on jätkuvalt au sees kõigi Eestimaa inimeste südames.

Nõmme Maleturniir

Loe veel

Kõik lood
Kõik lood