Meie lood

Tänane hommik algas Aatriumis pidulikult koos õhupallide ja kaetud lauaga. Põhjust tähistamiseks on tõepoolest rohkem kui küll, sest Aatriumi ostujuhil, meie kõigi heal kolleegil, Tiina Toomingal, täitus täna 25 aastat töötamist Aatriumi sisustuskaubamajas. See on tõeline verstapost mitmel moel, sest sel aastal ajal täitub ka Aatriumi enda jaoks veerandsada selle imelise kaubamaja asutamisest.

Tiina alustas Aatriumis tööd impordi ostujuhina 1. septembril 1998. Aatriumi avamine toimus 1. novembril 1998. “Algselt oli siin ainult Aatrium, tööstushooned ja Silikaadi kaubahoov. Kaupluse ehitus oli veel pooleli ja meil oli aega kõigest 2 kuud, et leida hea tootevalik. Kindlasti ei osanud ma alguses näha, et nii kaua ühes kohas töötan, aga siin on koguaeg väga põnev. Lisaks heale töökeskkonnale on mu töökaaslased ja koostööpartnerid alati olnud imelised ning saan uhkusega väita, et töötan unistuste töökohas“ sõnas ta.

Tiina on Aatriumi lahutamatu osa ning tema panus Aatriumi arengusse on hindamatu. Ta ei ole mitte ainult suurepärane ostujuht, vaid ka sõbralik kolleeg. 25 aastat on pikk aeg, täis väljakutseid ja saavutusi, mil Tiina on aidanud Aatriumil kasvada ja areneda. Lisaks tema kirg sisustusmaailma vastu ning soov tuua parimaid tooteid ja ideid poe klientideni on aidanud kujundada Aatriumi just selliseks, nagu me seda täna teame ja armastame.

Palju õnne Tiinale kogu Silikaat Grupi poolt!
 

Loe veel

Kõik lood
Kõik lood