Meie lood

Silikaat Grupi juht Vello Kunman ja ettevõtja Simar Selezov teevad olulised sammud nõudliku hotellikülastaja mugavuse suunal ning ehitavad Tallinna kesklinna Eesti esimese nutika butiikhotelli.

Tegemist on Eesti esimene premium-klassi kuuluva hotelliga, kus kliendid saavad kogeda tipptasemel hotellikülastust ka ilma personaliga suhtlemata.

See on hotell, kus pole avapärast personali ning kõik süsteemid on automaatsed.

Tegemist on uute nutikate lahendustega, mis teevad hotellikülastuse kiireks, mugavaks ja privaatseks. Hoonesse ja hotelli tubadesse saab klient siseneda kas numbritest koosneva koodiga või ennast sisse skaneerida uste juures telefonist või paberilt QR-koodi näidates, mis on inimestele rohkem tuntud lennukitesse või lennujaama sisenemisel. Hotellitubasid sisustades on mõeldud ka pikaajalisematele külastajatele, kes tunneksid ennast mugavalt ja koduselt. Enamusel hotellitubadest on väike kööginurk ja pesumasin ning puhkeala koos lahtikäiva diivaniga, mis teeb tööreisid mugavaks ka koos peredega reisijatele.

Kawe Plaza kõrval asuva butiikhotelli avamiseks rekonstrueeritakse 1923. aasta projekti järgi ehitatud neljakorruseline hoone, mis saab juurde kaks väljapaistva arhitektuuriga modernses võtmes lisakorrust.

Eripärase disainielemendina lisatakse majale punane valgustustriip, mis markeerib niinimetatud Pätsi punast joont – omaaegset piiri, millest Pärnu maanteele kõrgemaid hooneid ehitada polnud lubatud. Eesti esimene nutikas butiikhotell saabki Eesti esimese presidendi poolt määratud piiri, mis on 22,12 meetrit.

1380-ruutmeetrise brutopinnaga hotell asub Pärnu mnt 17/Tatari 4 kinnistul. Hotelli rekonstrueerimisprojekti tegi Guru Projekt, sisekujunduse Sisearhitektuuribüroo ArtAku, kes on näidanud oma käekirja nii  Nordic Hotel Forumis kui ka Lydia hotellis Tartus. Hotelli ehituskvaliteedi eest vastutab 1Partner Ehitus, kelle portfooliosse kuuluvad restoranid Tuljak, Noa, Villa Mon Repos kui Shishi showruum laud ja Põhjala pruulikoda. Hotelli ehitus käib ja esimesi külastajaid oodatakse hotelli juba 2019. esimeses kvartalis.

Loe veel

Kõik lood
Kõik lood