Meie lood

Tänasest Delfi Ärilehest, Delfi esilehelt ja Päevalehe LP väljaandest leiab uhke artikli meie tublist liidrist Anne-Mari Lehtlast ja Silikaat Grupist!


Sel aastal tähistame Silikaat Gruppis oma 25. sünnipäeva ning üheks juhtivaks jõuks grupi eduloo taga on inspireeriv ja tark tegevjuht Anne-Mari Lehtla. Anne-Mari on tuntud oma pühendumuse ja targa juhtimisstiili poolest. Ta on alati suutnud innustada meeskondi ning anda eeskuju.
Silikaat Grupp on kujunenud üheks Eesti juhtivaks grupiks. Veerandsada aastat kogemust edendades Eesti elu mitmes valdkonnas– meil on Euroopas tipptasemel farmikompleks, oleme saavutanud täiesti uue taseme ringmajanduses, välja arendanud võimsaima veetehase ja vee ekspordipotentsiaali. Meie kodu- ja sisustuskeskus on Eestis armastatuim, meil on ilusaimad Eesti maatõugu hobused, suurim liivakarjäär ning tohutu potentsiaaliga Silikaat Tehnopark ja palju muud! Mis kõige tähtsam, meil on parimad meeskonnaliikmed, tänu kellele see kõik toimib.
25-aastane edulugu on tõestuseks sellest, et sihikindlus, visioon ja meeskonnatöö võivad viia ettevõtte suurele edu teele.


Loe lähemalt siit: https://arileht.delfi.ee/artikkel/120203744/silikaat-grupi-noor-juht-paotab-suurte-investeerimisplaanide-kaant

Loe veel

Kõik lood
Kõik lood