Meie lood

Töökeskkond mängib meie igapäevaelus olulist rolli, moodustades ühe kolmandiku päevast. Silikaat Grupi tiimis võime julgelt öelda, et meil on vedanud nii toredate töökaaslaste kui ka inspireeriva töökeskkonnaga. Grupi suurepärane personalijuht, Kristina, ei lase kunagi rutiinil võitu saada ning korraldab tiimile vähemalt kord kvartalis midagi meeldejäävat. Seekord proovisime midagi täiesti uut ja põnevat – padelit!

Aprill on Silikaat Grupis Sammuhulluse kuu, seega oli padel suurepäraselt ajastatud, et lisada sammuvõistlusesse lisasamme. Kogenud treener viis Padel+ treeningsaalis läbi põhjaliku koolituse ning seejärel läks käima võimas välkturniir. Aga mis see Padel siis endast kujutab?

Padel on lõbus ja sotsiaalne reketispordiala, mis sobib suurepäraselt igas vanuses ja füüsilises vormis inimestele. Sa ei pea olema spordiga varem kokku puutunud – see on mäng, mis toob naeratuse näole ja paneb südame kiiremini põksuma. Nii et kui otsid uut ja põnevat viisi aja veetmiseks või ideed tiimiürituseks, siis soovitame kindlasti proovida padelit!

Pärast trenni, mis oli loomulikult täis adrenaliini ja naeru, suundusime kogu tiimiga Moos restorani, et lõpetada päev maitseelamustega. Maitsvad road ja suurepärane seltskond oli kirss tordil meie team buildingu üritusele.

Loe veel

Kõik lood
Kõik lood