Meie lood

Tallinnas, Nõmmel Lubiliiva 12 aadressil asuvale kinnistule projekteeritakse 2635 m2 brutopinnaga A-energiaklassi lao/tootmishoone. Ehitus algab 2023 aasta sügisel. Hoone ise jaguneb neljaks stock office tüüpi 400-1000 ruutmeetriseks äripinnaks. Projekteerimisleping on sõlmitud omas valdkonnas Eesti juhtiva projekteerimis- ja arhitektuuribürooga Sirkel ja Mall OÜ-ga.

Silikaat Tehnopark Tallinnas Männikul

Silikaat Tehnopargi suurimad eelised on paindlik detailplaneering, võimaldades ehitusmahte ka mastaapsematele ettevõtmistele või perspektiivseid laienemisplaane, madalad kõrvalkulud tänu energiasäästlikele lahendustele ning suurepärased tingimused energiamahukaks tootmiseks tänu suurtele elektrivõimsustele, gaasile, tehnoloogilisele- ja tarbe veele. Arendaja eesmärk on tagada rentnikele madalad küttekulud, kombineerides selleks maa-, vesi/õhk- ja gaasiküte võimalusi.

Silikaat Tehnopargi asukoht loob võimalusi, asudes vaid 8 km kaugusel Tallinna kesklinnast, mis tagab suurepärased ühistranspordi- ja logistikavõimalused. Kokku on plaanis välja ehitada 22 kinnistut 28 hektaril, millest paljud pakuvad erilahendusi vastavalt klientide vajadustele.
Kui soovite saada rohkem infot üüripindade kohta, siis võtke palun ühendust meie esindaja Eero Vingiga aadressil eero.ving@silikaatgrupp.ee.

Loe veel

Kõik lood
Kõik lood