Meie lood

Sel aastal tähistas Silikaat Grupp oma 25. sünnipäeva ning selle olulise verstaposti tähistamiseks korraldati väärikas sünnipäevapidu.

Veerandsaja aasta täitumist tähistati grupile kuuluvas Tagadi sisehallis, mis tänu Frank Eventsi professionaalsele abile muutus üheks päevaks tõeliseks ballisaaliks. Külalisi tervitasid rahvariietes miimid, graatsilised baleriinid ja mahe saksofonimuusika. Peaprogrammi käivitas grandioosse etteastega tuntud trummar Siim Koppel, kes esitas koos baleriinidega eksklusiivse trummi- ja balletietenduse, mis oli loodud spetsiaalselt Silikaat Grupi jaoks.
Meie tegevjuht Anne-Mari Lehtla pidas siira kõne, mis nii mõnelgi kolleegil tõi uhkusest kuuluda Silikaat Gruppi, rõõmupisara silma. Südamliku kõne kinnitas grupi ahjusoe video, mis sai loodud Silikaat Grupi 25. aastapäeva auks.
Põhjala Catering kattis maitsva laua, mille hõrgutised ulatusid nuikapsa ravioolidest kuni hõrkade kalmaarikombitsateni. Õhtu jooksul juhatas laval vägesid Tanja Mihhailova Saar. Jalad võttis lauas istudes tatsuma energiline tantsutrupp Uppsala, kes lisas rahvatantsule koomilise nüansi.
Õhtunaelad olid Eurovisioonitäht Alika ja Tanja koos enda bändidega, kes esitasid hitte kuni keskööni.


Suurimad tänusõnad Silikaat Grupi suurepärastele koostööpartneritele ja kolleegidele, kes on olnud alati meie kõrval ja teinud võimalikuks selle tähtsa sündmuse teostumise!

Loe veel

Kõik lood
Kõik lood