Meie lood

Tallinna Pärnu mnt 17 ajaloolises hoones täna avatud hotell Nothel kutsub inimesi üles jagama mälestusi 1923. aastal ehitatud majast. 

Täna, 17.09.2019, avati Tallinna kesklinnas uudse kontseptsiooniga hotell Nothel, kus hotellitöötajaid asendab moodne nutirakendus ning uksi avab QR-kood. Tänase hotellinduse kõige uuenduslikum sisu peitub aga 1923. aastal ehitatud väärikas majas. Maja valmis esialgsetel andmetel elumajaks, kuid aastate jooksul on seal olnud ka juuksurisalong, notar, lillepood ning mitmed teised teenusepakkujaid.

On teada, et peaaegu 100-aastane maja peidab endas ka põnevamaid lugusid, mille leidmisel nüüd abi palutakse. Hotelli juhataja Maarja-Liis Toomiku sõnul ollakse väga uhked maja uuenduslikkuse üle, kuna sellist hotelli täna Eesti turul ei leidu. Samas tuleks hoida au sees ka hoone algupärast lugu, mida saaks edasi rääkida ka hotelli külastajatele. “Kutsume kõiki, kellel on mälestusi, fotosid või ka lihtsalt vihjeid sellest majast, meile neid jagama. Olen kindel, et see lugu pakuks huvi ka meie kirjutele külalistele,” lisas Toomik.

Kutsume kõiki, kellel on mälestusi, fotosid või ka lihtsalt vihjeid sellest majast, meile neid jagama

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
  • Do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
  • Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.
  • Nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
  • Do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
  • Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.
  • Nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Uus hotell Nothel on mõeldud uuendusi armastavale ja mugavust hindavale inimestele, kes soovivad ennast laadida vaikses ning koduses keskkonnas keset linnamelu. Külastaja saab internetis registreerides endale unikaalse QR-koodi, mis avab kohale jõudes kõik vajalikud uksed. Seetõttu puudub hotellidele omane retseptsioon ning külastajad saavad sisse-ja välja kiirelt ja mugavalt. 

1380-ruutmeetrise brutopinnaga hotell asub Pärnu mnt 17/ Tatari tn 4 kinnistul. 1923. aastal ehitatud hoone rekonstrueerimisprojekti tegi Guru Projekt, sisekujunduse sisearhitektuuribüroo ArtAku.  Hoone ehituskvaliteedi eest vastutab 1Partner Ehitus. 

Silikaat Grupi alla koondub 32 Eesti kapitalil põhinevat ettevõtet. Tuntumad Silikaat Grupi ettevõtted on OÜ Järve Kaubanduskeskus, AS Silikaat, Aatrium Sisustuskaubamaja AS ning põllumajandusettevõtted Kõo Agro OÜ  ja Mangeni PM. Kõige uuem liige Silikaat Grupis on Nothel OÜ, mille nime tagant võime leida hiljuti avatud ning ühe uuendusmeelsema majutusasutuse kogu Euroopas.

Vaata fotosid siit. Fotograaf: Patrik Tamm

Loe veel

Kõik lood
Kõik lood