Meie lood

Aprillikuus korraldasime Silikaat Grupis sammuvõistluse, mille eesmärk oli välja selgitada meie kõige innukamad sammumeistrid. Kuu möödus kiiresti ja õhus oli liikumise osas igapäevaselt tunda mõnusat konkurentsi.

Võistlusel osales kokku 65 kolleegi ning kogusime muljetavaldavad registreeritud 19 225 066 sammu! See võrdub Google’i andmetel 14 650 kilomeetriga, mis on sama pikk maa nagu sõites Lõuna-Aafrika Vabariiki. Suurepärane tiimitöö!
Aprillikuu parim sammuja Silikaat Grupis oli Terje põllumajanduse tiimist, kes kogus kokku hämmastavad 778 890 sammu. Tema päevarekord oli imelised 46 137 sammu, mis vastab rohkem kui tervele 42 km jooksumaratonile. Terje on Mangeni PM-is lüpsjana töötanud juba üheksa aastat. Lisaks igapäevatööle innustas võistlus teda suurendama liikumist ka väljaspool tööaega.

Suur austus ja kiitus kõigile osalejatele ja tiimidele, kes sellest hullusest osa võtsid! Peamine eesmärk, liikumise suurendamine, sai täidetud, ja rõõm on näha, et suurem liikumine ja treppide sagedasem kasutamine on igati päevarutiini sees.
Hiljutine uuring näitas, et inimesed, kes mõõdavad samme, teevad päevas umbes 2500 sammu rohkem kui need, kes seda ei tee. See tähendab, et 2500 sammu võrdub umbes 2 kilomeetriga ja aastas teeb see kokku peaaegu 730 km! Seetõttu julgustame kõiki meeskondi korraldama rohkem liikumisüritusi. Koos on kõik võimalik!

Loe veel

Kõik lood
Kõik lood