Meie lood

Aatrium Sisustuskaubamaja tegevjuhti Liinat iseloomustavad kolleegid kui inimest, kes süstib kolleegidesse positiivsust ning on valimis alati su ideid kuulama ja ellu viima.

Kolleegide sõnul kuuluvad nende hommikukohvi juurde väikesed innustavad vestlused Liinaga, mis süstivad ka raskel ajal positiivsust ning panevad ühise eesmärgi nimel pingutama.

Liina on inimene, kes näitas, et ka keerulisel ajal suudab ta teha õigeid otsuseid, edukalt uute olukordadega toime tulla ja nendega silmitsi seista. Ta töötab iga päev selle nimel, et Aatrium Sisustuskaubamajas oleks kogu kollektiivil hea töötada.

Silikaat Grupis anname tiitlit Aasta Töötajat välja kolmandata korda

Aasta töötaja valivad meie inimesed ja tiitel antakse kolleegile, kes  kannab endas ettevõtte väärtusi, teeb oma tööd suure kirega ning kelle töötulemused on silmapaistvad. Ta on inspireeriv, abivalmis ja toetav ning temaga koos töötada on lihtsalt puhas rõõm.

Liina ise aga arvab, et kogu võti seisneb avatuses ja usalduses.

Liina Kivimägi ise arvab, et kogu võti seisneb avatuses ja usalduses.

„Kui vaadata aastat 2020, siis see aeg oli päris keeruline ja keeruline aeg vajab avatust ja usaldust,“ arvab Liina. Seda ta ka omalt poolt oma kolleegidele nii palju kui võimalik ka pakkunud on. „Arvan, et just usaldus ja avatus loovad töökeskkonna, kus tekib õlatunne ning kus koostöö sujub,“ lisab Aasta Töötaja tiitli võitnud Liina. „Näen, et meie tiim toimib täna hästi ja tundub, et seda, mida mina näen, näevad ka teised.“

„Näen, et meie meeskond toimib täna hästi ja tundub, et seda, mida mina näen, näevad ka teised.“

Liina kolleegid ostuosakonnast kirjeldavad Liinat kui kolleegi, kes arvestab teistega ning ei karda vastu võtta väljakutseid. Teda saab usaldada ta on toetav ja hea kuulaja.

Aatrium Sisustuskaubamaja kaupluse juhataja Svetlana Pustovalova kiidab ka Liina professionaalsust ning lisab, et Liina on äärmiselt soe inimene. „Seda soojust ja lahkust märgatakse terves müügitiimis ning me kõik hindame seda.“  

„Seda soojust ja lahkust märgatakse terves müügitiimis ning me kõik hindame seda.“

Liina asus Aatrium Sisustuskaubamajja tööle 2019. aastal turundus- ja müügijuhina. Alates 2020. aasta augustikuust juhib Liina tervet Aatrium Sisustuskaubamaja.

Silikaat Grupi personalijuht Kristel Fauštein oli üks paljudest, kes nägi Liinas võimeka juhi omadusi. Kristeli sõnul on Liina „vaga vesi, sügav põhi“, kus alguses seda julgust ja jõudu ehk ei märkagi. „Juhina on Liina tasakaalukas ja inspireeriv, kolleegina meeldiv vestluspartner, kes mõtleb sinuga kaasa, soovides alati leida parimaid lahendusi. Inimesena on Liina aga soe, sõbralik ja toetav,“ lisab Kristel.

Täna oleme uhked, et Aatrium Sisustuskaubamaja eesotsas on tasakaalukas ja inspireeriv juht, keda kolleegid hindavad ja kes teab, et koos on kõik võimalik!

Aitäh, Liina, et oled meiega!

Loe veel

Kõik lood
Kõik lood