Meie lood

Kleni iseloomustatakse kui super kolleegi ja tervikliku meeskonna loojat. Oma töös on ta kohusetundlik, abivalmis, töökas ning väga armas noormees, kes aitab alati leida lahendusi.

Klen on kolleeg, kellele võib kindel olla. Ta sõber, tiimiliige, nõuandja, kes panustab alati rohkem, kui temalt oodatakse. Sellist teist inimest ei leidu, ta on Aatrium Sisustuskaubamaja väikse lao Süda.

Tema kiire töö organiseerimine  motiveerib kolleege ning kolleegid hindavad tema otsekohesust ja vastupanuvõimet.

Slikaat Grupis valime Aasta Töötajat teist aastat järjest

Silikaat Grupis oleme aasta töötajat valinud teist aastat järjest ning need kaks aastat on Klen alati olnud oma kolleegide poolt nomineeritud. Kolleegina on Klien meie kõrval olnud juba seitse aastat, nõus üks aasta jäi vahel, Klen oli kaitseväes. Tema teekond Aatriumis algas pealaost ning viis edasi väikese lao eest vastutajaks.

„No ma anna endast iga päev maksimumi ka,“ lisab Klen

See, milles Kleni fenomen seisneb, Klen ise väga arvata ei oska. „Äkki selles, et ma suhtlen väga paljudega,“ pakub Klen. Võib olla tõesti, aga midagi on kindlasti veel…

„No ma anna endast iga päev maksimumi ka,“ lisab Klen.

Klen osales ka ise aasta töötaja valimisel. Klien kirjeldab teda kui väga töökat ja positiivset kolleegi. Täpselt nagu ta ise.

Aatrium Sisustuskaubamaja lao juhataja Tarmo Toomingas Kleni iseloomustades kiitvate sõnade jagamisel kitsi ei ole. Ta on kiire, asjalik, kohusetundlik ja leidlik – võib öelda, et kõik head iseloomujooned on temasse tee leidnud.

Aatriumi Sisustuskaubamaja tegevjuhi Ele Saarmetsa sõnul ei ole Klen tavaline mees. Ta on alati keskendunud, abivalmis, kiire lahenduste leidja, suurepärane meeskonnamängija ja annab oma töös alati 100%. Klen ei ole mees, kes muutustele vastu seisab, ta suudab kiiresti uute tingimustega kohaneda. Kogu Aatriumi meeskond ootas kannatamatult Kleni kaitseväest naasmist – vahepealne aeg ilma Klenita oli keeruline, kõigi osakondade jaoks ja tuntav. 

“Kui Sinu ümber on pühendunud, vaimustunud, suurepärased inimesed, kes töötavad oma võimete tipul, siis saab ka ettevõte väga hästi ja tulemuslikult hakkama – mitte ainult headel, vaid ka halbadel aegadel. Just sellised töötajad nagu Klen, on kõigile eeskujuks ning loovad ettevõtte töökultuuri, sellist, kus igaüks mõistab oma panust,” lisab Ele. 

Kõik Silikaat Grupi kolleegid eesotsas Ele ja Tarmoga on uhked ja tänulikud, et Klen on jätkuvalt meie tiimis ning et just Klen aasta töötaja tiitli võitis! Aitäh, et oled meiega!

Loe veel

Kõik lood
Kõik lood