Meie lood

Juulikuus toimus meie armsas Tagadi pargis taaskord lõbus ja meeldejääv suvepäev.

Päev sai alguse kerge virgutava seenevihmaga, mis meeled erksaks muutis ning kosutava supiga, mis meie kõhud täitis. Kuid mida päev edasi, seda soojemaks ja sumedamaks õhtu muutus ning ees ootas mõnus grillielamus.
Ürituselt ei puudunud põnevad tegevused, mida viis läbi Elamusmängud. Segatiimid said võimaluse näidata oma osavust ja nutikust erinevates nuputamis- ja osavusmängudes. Loobiti telefone, avati salalukke, ehitati katapulte, joosti kärbseprillidega mööda kraave ning toimus ka üks äge veesõda. Naeru ja elevust jagus rohkelt ning omavaheline konkurents oli tõeliselt hoogne.
Pärast meeleolukat võistlust jätkasime koerte trikishowga, kus nutikad ja osavad neljajalgsed näitasid oma tarkust, sõnakuulekust ja ekstreemseid puremistehnikaid. Imetlusväärne vaatepilt koerte osavusest ja koostööst treeneritega.
Õhtu jätkuks pani Karl Madis koos oma bändiga tantsuplatsil hoo sisse ning sinise-valgekirjude särkide värvides rahvas tantsis ja laulis kaasa terve õhtu nostalgiliste laulude saatel. Ja otse loomulikult pakkusid parimat seltskonda Silikaat grupi kolleegid üle Eesti.

Loe veel

Kõik lood
Kõik lood