Meie lood

Igal aastal toimuval Energiamessil või Energiakonverentsil pärjatakse energiavaldkonnas tegutsevate erialaliitude ja organisatsioonide arvates suuremat tunnustust ja avalikkuse tähelepanu ja austust väärivad teod auhinnaga ja tunnustusmärgi avaliku kasutamise õigusega. Omavalitsused, erialaliidud ja energiavaldkonnas tegutsevad organisatsioonid nimetavad auhinnasaajad, kellele antakse tunnustav auhind Aasta Energiategu tähelepanuväärse teo või saavutuse eest.

Aasta Energiategu 2018 auhinnagala toimus  5. oktoobril Tallinnas Energia avastuskeskuses Energiakonverents – Kütame! laval. Teist korda toimunud galal pälvis Aasta Energiategu 2018 ettevõte  Biometaan OÜ, kui esimene põllumajandusjäätmetest biometaani tootev jaam.

Auhinnasaajaid on sellel aastal kokku 10. Lisaks Biometaan OÜ-le oli auhinnasaajate hulgas ka Pärnumaa Ühistranspordikeskus, sest esimese Eesti linnana sõidavad just Pärnus kõik linna 18 gaasibussi.

Ettevõttest. Biometaan OÜ on biometaani tootmisega tegelev Silikaat Gruppi kuuluv ettevõte. Silikaat Gruppi kuulub 31 Eesti omanikule kuuluvat ja kapitalile põhinevat ettevõtet. Vanim neist on Silikaat AS. Grupi ettevõtted on justkui läbilõige ühiskonnast, kus tegevusvaldkonnad ulatuvad põllumajandustootmisest kinnisvarahalduseni. Silikaat Grupi missioon on luua grupi ettevõtetele võimalusi arenguks oma tegevusvaldkonnas.

Loe veel

Kõik lood
Kõik lood