Meie lood

Silikaat Grupis väärtustame oma meeskondi ja usume, et edukate tulemuste saavutamiseks on vaja motiveeritud juhte. Seetõttu panustame pidevalt meeskonnajuhtide koolitamisse ja kompetentsi arendamisse.

Sel korral oli fookus suuremate meeskondade juhtide koolitamisel teemal enesejuhtimine. Koolitust viis läbi juhtide ning meeskondade arengutreener Triin Põldme-Uibo. Triin on spetsialiseerunud kombineerima neuroteaduslikke meetodeid ja praktilisi oskusi, mis annab talle tugeva vundamendi meeskonnajuhtide arendamiseks. Tema pikaajaline kogemus selles valdkonnas on aidanud tal luua kaasahaaravaid ja informatiivseid koolitusi.

Lisaks teooriale oli koolituses suur rõhk praktilistel harjutustel ja tööriistadel, mida juhid saavad oma igapäevaelus rakendada. See aitab omandada uusi teadmisi ja oskusi ning parandada oma enesejuhtimisvõimet.

Koolituse tagasiside oli äärmiselt positiivne. Osalejad kiitsid Triinu professionaalsust ja tema kogemuste pagasit, samuti praktiliste harjutuste ja tööriistade kasulikkust. Nad leidsid, et koolitus andis neile väärtuslikke teadmisi ja oskusi, mida nad saavad kohe oma töös rakendada.

Silikaat Grupis usume, et pidev eneseareng on iga edukat juhti iseloomustav omadus. Meie eesmärk on luua organisatsioon, kus igaüks tunneb end motiveeritult ja toetatuna ning kus igaühel on võimalus oma potentsiaali täielikult realiseerida.

„Aristoteles on kunagi ütelnud, et iseenda tundmaõppimine on alles kogutarkuse algus! Enesejuhtimise teema on just täpselt see valdkond, mis saab algusejuurtasandilt ehk arusaamisest, kes ma olen ja kuidas toimin. Kuid viimane neist ongi meie jaoks suurimaks väljakutseks -meid ei ole enda juhtimiseks lihtsalt ettevalmistatud!“ Triin Põldme-Uibo

Aitäh inspireeriva koolituse eest Triin!

Loe veel

Kõik lood
Kõik lood