Meie lood

Silikaat Grupi tiimil oli taaskord tore meeskonnaüritus. Personalijuht Kristina suutis meid üllatada, organiseerides tegevuse, mida enamus varem teinud polnud. Nimelt võtsime ette curlingu.

Curling on olümpiamängude üks vähem tuntud, kuid ülimalt põnev talispordiala. Seda mängitakse spetsiaalsel jääl, kus meeskonnad liigutavad kive jäälükkurite abil ning üritavad neid täpselt keskmisele märgile või “majale” lähemale viia, samal ajal vastaste kive segades ja oma kive kaitstes. Mäng nõuab täpset tehnikat, strateegilist mõtlemist ja suurepärast meeskonnatööd.

Kuigi curling võib tunduda lihtsana, kui seda telekast vaadata, siis esimese poole tunni kogemus tõestas vastupidist. Libe jää ja spetsiaalsed jalanõud tekitasid omajagu väljakutseid. Kuid mida rohkem harjutasime, seda lõbusamaks ja enesekindlamaks muutusime. Lõpuks oli mõni meist juba tõeline curlinguproff.

Võistlus toimus kahe tiimi vahel ja Šoti traditsiooni kohaselt peab võitja meeskond tegema välja kaotajatele joogid, olgu selleks siis kohv, limonaad või midagi muud. Nii suundusimegi Hügge restorani, kus maitsvad road ja toreda seltskonna seltsis veedetud õhtu muutsid kõigi osalejate meeleolu veelgi mõnusamaks.

Meeskonnaüritused on suurepärane võimalus tugevdada meeskonna ühtsust ja õppida üksteist paremini tundma. Kokkuvõtvalt võib öelda: “Mida rohkem üheskoos teeme, seda tugevamaks me saame.

Loe veel

Kõik lood
Kõik lood