Meie lood

Alates 16 .augustist on Eestis Tartumaal viilitud looduslik mineraalvesi Haage Pekingi uhiuue restorani Solitude menüüs. Tegu on veinide veteranmaaletooja Felix Liu uue veinibaariga. Seega lisaks heale toidule leiab valikust ka enam kui 600 Prantsusmaa ja Itaalia veini. Tegemist on Hiina ühe premium restoraniga, sest vaid parimate restoranide menüüst võib leida Euroopa veine.

Restoran asub saatkondade piirkonnas Maizidian 19, restorani läheduses asub ka Eesti Saatkond ning USA, Prantsuse, India Saatkond.

Haage Joogid OÜ kuulub Eesti kapitalil põhinevasse kontserni Silikaat Grupp, mis koondab enda alla erinevate valdkondade ettevõtteid. Ettevõtete grupi ajalugu ulatub aastasse 1910, mil asutati meie vanim liige, AS Silikaat

Haage Joogid OÜ sortimenti kuulub 11 toodet. HAAGE mineraalvett villitakse 210 meetri sügavuselt sertifitseeritud loodusliku mineraalvee kaevust nimega Haage210, Haage külas, Tartumaal. Haage vett ja tootmist iseloomustavateks märksõnadeks on tervislik, kvaliteetne, uuenduslik.

Loe veel

Kõik lood
Kõik lood