Meie lood

Üürimaja ehitamine maapiirkonda on tänapäeval väga haruldane, aga osaühingu Mangeni PM vedamisel kerkib Viljandimaa servale Koksverre 11 korteriga moodsate lahendustega hoone. Reede lõuna ajal pandi viimaste kuude jooksul kiirelt kerkinud müüridega hoonele nurgakivi ja peeti sarikapidu ühtaegu.

Mangeni PM on üks neljast Kõo ümbruses tegutsevast põllumajandusettevõtetest, mis kuuluvad aktsiaseltsile Silikaat Grupp. Selle tegevjuht Jaak Saarniit ütles, et aktsiaselts on oma Kõo kandi põllumajandusettevõtete tänapäevastamisse palju investeerinud. Nüüd on järg töötajate käes.

Ülisäästlik hoone

Uus A-energiatarbega hoone valmib järgmise aasta kevadel. Maja
katusele paigaldatakse päikesepaneelid, hoonele hakkab sooja andma maaküte ning puhta vee saamiseks rajatakse puurkaev.

«Kui saame mõne näidiskorteri valmis, paneme pildid kodulehele üles ja hakkame nende abil töötajaid meelitama. Tahan, et meie juurde jõuaksid head Eesti inimesed,» lausus Maarika Susi.

Tahan, et meie juurde jõuaksid head Eesti inimesed

Mangeni PM-i juhatuse liige Maarika Susi avaldas lootust, et kõigi mugavustega ja valgusküllased korterid lahendavad ettevõtte tööjõupõua.

Allikas: Sakala

Foto: Marko Saarm

Üürimaja arendajast. Koksvere üürimaja ärimaja arendajaks on Silikaat Grupp eesotsas Mangeni PM-ga. Silikaat Grupi alla koondub 33 Eesti kapitalil põhinevat ettevõtet. Tuntumad Silikaat Grupi ettevõtted on OÜ Järve Kaubanduskeskus, AS Silikaat, Aatrium Sisustuskaubamaja AS ning põllumajandusettevõtted Kõo Agro OÜ  ja Mangeni PM. Kõige uuem liige Silikaat Grupis on Nothel OÜ, mille nime tagant leiame ühe uuendusmeelsema majutusasutuse kogu Euroopas.

Loe veel

Kõik lood
Kõik lood