Meie lood

Järve Keskuses algavad aprillist septembrini kestvad rekonstrueerimistööd, mille käigus uuenevad keskuse kõik üld- ja puhkealad ning täieneb ka kaupluste ja kaubavalik.

Keskuse kõik üldalad, laste- ja puhkenurgad muutuvad veel hubasemaks. Samuti tagab keskus ka ehitustööde ajaks külastajate ostlemismugavuse, sest kõik kauplused jäävad avatuks ning valdav osa ehitustöid teostatakse öösiti, kui keskus on suletud.

„Paljudele tallinlastele kõige olulisem keskus jääb ka ehitusööde ajaks avatuks ning tagame külastajatele mugava ligipääsu kõikidele armastatud kauplustele,“ kinnitas Järve Keskuse tegevjuht Rome Arumaa. „Meie ülesanne on külastajale tagada mugav liiklemine ka ehitustööde ajal ning mürarikkamad tööd on kavandatud öisesse aega. Tulemuseks on meie värske brändiraamatu järgi disainitud keskus, kus on mõeldud nii ostlejale, kes soovib teha puhkepause, kui ka neile, kes on keskust tulnud külastama koos pisikeste pereliikmetega.“

"Paljudele tallinlastele kõige olulisem keskus jääb ka ehitusööde ajaks avatuks."

Järve Keskus on ligi 20 tegevusaasta jooksul kujunenud piirkonnas selgeks liidriks ja lemmikostukeskuseks, kus külastajaid on aastas keskmiselt 4,2 miljonit.

„Tänu mugavale ligipääsule on Järve Keskusest saanud paljude tallinlaste kodupood, kuid sisustust tullakse siia ostma lausa igast Eesti nurgast. Järve Keskuse tugevuseks ongi sisustuskaupade äärmiselt mitmekesine valik, eriti just pehme mööbli osas. Näiteks leiame keskuse kaupluste valikust enam kui 7000 diivanit ja tugitooli. Seda võib pidada märkimisväärseks näitajaks,“ kirjeldas Arumaa.

"Näiteks leiame keskuse kaupluste valikust enam kui 7000 diivanit ja tugitooli. Seda saab pidada märkimisväärseks näitajaks."

Järve Keskus on Eesti suurim kodu- ja sisustuskeskus ning suund on siruulatust veelgi arendada. „Hetkel võib leida mitmete brändide suurima esinduskaupluse või ainuesinduse just Järve Keskusest. Keskuse ambitsioon pakub huvi ka teistele hinnatud kodu- ja sisustuskauplustele. Usun, et meie pea sada kodu- ja sisustuskauplust saavad peagi lisa. Juba 3. mail avab oma uksed näiteks klientide oodatud Pepco kauplus,“ tõi Arumaa ühe uudisena välja.

Järve Keskuse uuenduskuuri kohta:

  • Uue väljanägemise saavad keskuse kõik üldalad, laste- ja puhkenurgad vastavalt värskendatud brändiraamatule. Tulemuseks on hubane keskus, kus kõigil on hea olla.
  • Ehitustööde ajal on kõik kauplused jätkuvalt avatud, keskus hoolitseb külastajate ja kauplejate mugavuse eest.
  • Valdav osa ehitustöödest toimub kellaaegadel, kui keskus on suletud.
  • Järve Keskuses üldalade ehitustöid teostab  OÜ Kaamos Ehitus ning sisearhitektuurse lahenduse eest vastutab OÜ Ruumikujundus Stuudio.

Järve Keskus avas uksed oma külastajale 2002. aastal ning alates sellest on olnud Tallinna armastatuim kodu- ja sisustuskeskus. Keskus kuulub Silikaat Gruppi, Eesti kapitalil põhinevasse suurkontserni, mis koondab enda alla erinevate valdkondade juhtivaid ettevõtteid. Silikaat Grupp on kui läbilõige Eesti majandusest, kuhu kuulub 35 ettevõtet põllumajandusest ja tootmisest kinnisvaraarenduse ja jaekaubanduseni. Silikaat Grupi tuntumad ettevõtted on OÜ Järve Kaubanduskeskus, AS Silikaat, AS Aatrium Sisustuskaubamaja, põllumajandusettevõtted OÜ Kõo Agro OÜ ja OÜ Mangeni PM ning taastuvenergiaallikatest transpordikütust tootev OÜ Biometaan.

Loe veel

Kõik lood
Kõik lood