Meie lood

Eelmisel nädalal toimus Dubais taas maailma suurim B2B toidumess Gulfood, kus oli kohal üle 5500 eksponendi, pärit rohkem kui 190 riigist. Osalejateks olid sommeljeed, kokad, edasimüüjad, tootjad, maaletoojad, HoReCa esindajad ning teised toiduvaldkonna spetsialistid, kelle eesmärgiks oli tutvuda maailma eripaikade maitseelamustega ning leida uusi koostööpartnereid.

EASi poolt organiseeritud Eesti ühisstendil osales 18 ettevõtet, igaüks esindamas killukest Eestimaad. Haage jookide stend oli üks neist, mis säras ja tõestas, et ka väikesest riigist võib tulla suurepärane preemium veebränd. Haage elegantne pudel, eristuv bränd ning hästi balansseeritud mineraalainete tasakaal maitses on ehe näide, kuidas on võimalik eristuda teistest veetootjatest. Messil esindasid Haaget Matis, Kersti ja Killu.

Samal ajal korraldas Araabia Ühendemiraatide Suursaatkond vastuvõtu Eesti Vabariigi 106. aastapäeva auks, kus olid kohal regionaalminister Madis Kallas, suursaadik Jaan Reinhold, Eesti ettevõtete esindajad ja palju kohalikke kontakte.

Maagilises Araabias peitub palju avastamisväärt ning kindlasti jätavad Eestimaa toidu ja joogi maitsed sellele eksootilisele maale meeldejääva kogemuse.

Loe veel

Kõik lood
Kõik lood