Meie lood

18. mail võttis Silikaat Grupp koos oma ettevõtetega osa RMK metsatalgutest Kuusalus, et ühiselt panna kasvama tulevikumets oma lastele ja lastelastele. Metsatalgutele kaasati ka Silikaat Grupi ettevõtte,Järve Keskuse, rentnikud.

Koos saavutame rohkem

 „Meie rentnikud on need, kelleta Järve Keskus ei saaks olla see, kes ta on täna – suurim sisustuskaupade keskus Eestis,“ räägib Rome Arumaa, Järve Keskuse tegevjuht. „Oleme ühinenud EV 100 raames loodud hoiakute kujundamise ühiskampaaniaga „Aga Mina…“, kus Järve Keskuse soov on anda inspiratsiooni ja kujundada tulevastes põlvkondades hoiakuid. Sellest ka meie ühine soov anda oma panus juubelimetsa istutamisse.“

„Järve Keskusena soovime olla eeskujuks oma valdkonna teistele tegijatele"

Esimesena Eestis kaubanduskeskustest avasime märtsis Galerii ja inspiratsiooninurga, kus hakkavad toimuma näitused, kohtumised sisekujundajatega ning filmi- ja teemaõhtud. Järve Keskuse Galerii ja inspiratsiooninurk on loodud mõeldes meie talendikatele tegijatele, toetades nende soovi luua ja avastada ning loomulikult meie külastajale inspiratsioonide ammutamiseks.

Juubelimetsa istutamine oli Silikaat Grupi ja Järve Keskuse üks paljudest ühistest ettevõtmistest. Puude istutamine on oskus, millega saab hakkama igaüks, aga millel on võime tulevikule nii palju anda. Juubeliaastal on RMK-l plaanis istutada 20,7 miljonit puud ning sellisest võimalusest, mis aitab meie traditsioone elus hoida, tuleb kinni haarata.

Täna võime öelda, et 18.mail istutatud mets hakkab rääkima Silikaat Grupi, AromareSilikaat AS-iAatrium Sisustuskaubamaja ning Järve Keskuse ja keskuse rentnike lugu.

Loe veel

Kõik lood
Kõik lood