Meie lood

Turundusjuht

Tule & aita meil nähtav olla

Usaldame meie märkamise Sinu kätesse!

Oleme tegus kontsern, kes koondab enda alla 35 erineva tegevusvaldkonna ja erinevate soovidega ettevõtet. Meie ajalugu ulatub aastasse 1910, mil asutati meie vanim liige, AS Silikaat. Silikaat Grupi ettevõtted on kui läbilõige Eesti ettevõtlusest, ulatudes põllumajandusest ja tootmisest kinnisvara arenduse ja jaekaubanduseni.

Sinu töö ei saa olema kindlasti igav.

Turundusjuhina:

  • koostad turundus- ja eelarveplaane ning oled võtmeisikutele abiks turundusplaanide tegemisel ja realiseerimisel;
  • aitad kaasa mõelda kodulehtede kujundamisel;
  • haldad sotsiaalmeediat, siseveebi ning kirjutad lugusid;
  • kuuliud ürituste korraldustiimi.

Tea, et mitte kõik grupi 35 ettevõtet ei vaja Sinu hoolt turunduse planeerimisel, küll aga tahavad nad meedias silma paista.

Aga tea, et sa ei ole üksi. Sind toetab PR-, loov- ja meediaagentuur ning ideid aitavad genereerida ettevõtete juhid ja võtmeisikud. Meil ei jää Sa puudust tundma ka ühisüritustest, erialastest koolitustest ja hüvedest nagu spordikompensatsioon ja haigusraha hüvitamine alates teisest haiguspäevast.

Igal juhul, kui oled joondud Haage vett, käinud Järve Keskuses, ostnud Aatrium Sisustuskaubamajast uue diivani või joonud Alma piima, siis võib öelda, et oled meiega juba päris palju kokku puutunud.

Ootame Sind, kui oled tugev meeskonnamängija, loominguline ja initsiatiivikas ning kirglik plaanide teostaja. Omad turundusalast töökogemust ja seda toetavat haridust.

Kui tunned huvi või soovid rohkem teada, siis võta meiega ühendust e-posti aadressil personal@silikaatgrupp.ee, saada meile oma CV või helista meie personalijuhule 5554 0142. Ja kui sul on juba nüüd kiusatus oma tulevasi kolleege vaadata, siis siin me kõik oleme silikaatgrupp.ee.

Sinu töökoht asub

Pärnu mnt. 238, Tallinnas

Mõned kolleegid grupist, kellega töötad koos kõige enam

Saada meile oma CV personal@silikaatgrupp.ee

Kui õnnestub, siis katsu see saata hiljemalt 28.11.2022.

Kristina Straukaite
Kristina Straukaite
personalijuht, Silikaat Grupp AS

Otsime lisaks