Meie lood

Tehnikajuht

Tule Haage veetehasesse & hoia tehnikal silm peal

Haage Joogid OÜ on Eesti joogitootja, kelle tegevusalaks on HAAGE loodusliku mineraal- vee ja sellel baseeruvate toodete arendamine, tootmine ja turustamine rahvusvahelisel mittealkohoolsete jookide turul. Omame kahte tootmisüksust Tartu ja Võrumaal, mille juurde kuuluvad sertifitseeritud loodusliku mineraalvee kaevud Haage210 ja Haanja.

Meie tooteid iseloomustavateks märksõnadeks on tervislik, kvaliteetne, uuenduslik.

Sinu peamised tööülesanded on

kasutatavate seadmete (tootmises, laos) ja liinide tehnilise korrasoleku ning nende efektiivse toimimise tagamine, hoone ja territooriumi haldus, energeetikaga seotud seadmete tõhusa toimise eest vastutamine.

Oled sobiv kandidaat, kui

sul on vähemalt rakenduslik kõrgharidus ja on kogemus toiduaine- või joogitööstuses. Omad teadmisi toidu/joogitootmise hügieeninõuetest ning oled valmis tootmises ise „käed külge“ panema. Oled meeskonnamängija ja hea suhtleja.

Omalt poolt pakume

stabiilset töösuhet, toetavat meeskonda, kaasaegset töökeskkonda ning võimalust kasvada koos organisatsiooniga, spordi- ja prillitoetust ning vahvaid meeskonnaüritusi.

Haage Joogid OÜ kuulub Eesti kapitalil põhinevasse kontserni Silikaat Grupp, mis koondab enda alla erinevate valdkondade ettevõtteid. Ettevõtete grupi ajalugu ulatub aastasse 1910, mil asutati meie vanim liige, AS Silikaat.

Haage, Tartumaa
+372 5554 0142

Sinu kolleegid ettevõttes Haage Joogid OÜ ja vaated veetehasest

Kui soovid huvitavat tööd ning olla osa toetavast meeskonnast, siis anna endast meile märku hiljemalt 06.06.2022.

Kristina Straukaite
Kristina Straukaite
personalijuht, Silikaat Grupp AS

Otsime lisaks