Meie lood

Sekretär-andmehaldur

Tule & ole osa Järve Keskuse tiimist!

Kas tead, et Järve Keskus on Eesti suurim kodu- ja sisustuskaupade keskus. Siin peab kõik korras olema, täpselt nii nagu kodus.

Et kõik keskuse enam kui 100 kauplust saaksid vajaliku info õigel ajal kätte, kõik andmed oleksid korrektselt sisestatud ja ajakohastatud ning kõik dokumendid jõuaksid õigel ajal õigesse süsteemi, ootame meiega liituma just SIND.

Sinu tiimi teeb õnnelikuks see, kui

oled varem dokumendi- ja andmehaldusega kokku puutunud, pead lugu tähtaegadest ning oled süsteemne. Sa ei kaota pead ootamatutes olukordades ja ei tunne hirmu uute tööülesannete ees.

Sinu töö saab olema vaheldusrikas,

sest sul on vahva tiim ja kui soovid, siis ka võimalused igakülgseks arenguks. Meil ei jää sa puudust tundma ka pakutavatest tavapärastest hüvedest nagu spordikompensatsioon ja haigusraha hüvitamine alates teisest haiguspäevast.  Või tegelikult me ei teagi, äkki neid soodustusi igas ettevõttes ei pakutagi.

Järve Keskus on üks Silikaat Grupi ettevõtetest ning olnud 22 aastat oma piirkonna kindel lemmik. Alates avamisest oleme olnud armastatuim kodu- ja sisustuskeskus. Põhjuseid on siin mitmeid. Esiteks on meil olnud alati kindel fookus – pere ja kodu, sest just need on inimese elus kõige olulisemad. Teiseks oleme olnud alati praktiline ja mitmekülgne, aga samas ka kodune. Uskuge! – see läheb inimestele korda!

Sinu tulevased kolleegid
Sinu töökoht asub: Pärnu mnt 238, Tallinn
Lisainfo: +372 5554 0142

Saada meile oma CV hiljemalt 19.10.2021, et saaksime sinuga kohtuda, sest kui sa uksest sisse astud, siis küll me su ära tunneme.

Kristina Straukaite
Kristina Straukaite
personalijuht, Silikaat Grupp AS

Otsime lisaks