Saame tuttavaks! Juri Posohhov, Silikaat Grupi aasta töötaja 2018

Saame tuttavaks! Juri Posohhov, Silikaat Grupi aasta töötaja 2018

December 20, 2018 Uudised 0

Jah, just nii, nagu pildil ma Juri oma tööpostilt leidsin. Rõõmsameelsena, käed jalad tööd täis, tõstmas meie külma- ja tulekindlat ehitusplokki.

Kas sa pole mitte käsielekterkeevitaja? Jah olen küll, aga kui vaja teen kõike; ei ütle ära ühestki tööst, kus abikäsi vaja – ning seda juba 33 aastat ja 9 kuud.

Nii kaua -mõtlen masiis ilmset oled õige spetsialist õigel kohal? Ikka, naerab Juri, ma elan siin lähedal, hea tööl käia, no ja ega kaugemal tööl enam käia ei tahakski. Ma korra käsin ära ka, aga näe, tulin ikka tagasi. Ilmset täna, kui keegi ütleks, et kõik oleks võimalik, nii ettevõtte kui ka ameti seisukohalt, siis ma teeksin ikka seda, mida ma täna teen. Spetsialistina igapäevaselt keevitaks ja kui vaja, siis olen abikäsi oma kolleegidele.

33 aastat ja 9 kuud on väga pikk aeg. On sul nende aastate jooksul midagi põnevat juhtunud ka? “Ei,” vastab Juri.

Aga sellist vastust ma tegelikult ootasingi. Kui mulle oli kivitehase külastus elamus omaette, siis inimesel, kes on pea 34 aastat selle elamuse keskel töötanud ning vaadanud, kuidas lubjast, liivast ja veest „küpseb“ kõrge rõhu all autoklaavides Eestimaa kindlaim ehituskivi, ongi jagamist väärt elamusi, mis igapäevatöö üle trumpaks, raske meenutada.

Juri, te olete oma kolleegidele suureks eeskujuks? Mis te arvate, millega te selle suure sümpaatia olete ära teeninud? Arvan, et heaks spetsialistiks saadakse ikka ainult siis, kui oma tööd tõeliselt armastada ja see armastus väljendub minu igapäevastes tegemistes ja hoiakutes. Tundub, et minu kolleegidele see hoiak ja minu karakter meeldib.

Ja lõpetuseks, anna palun oma  220-le kolleegile Silikaat Grupist nõu, kuidas saada Aasta Töötajaks? Omandage uusi oskusi ja saage uusi teadmisi – nii lihtne see ongi!

Hüvastijätuks Juriga soe kallistus, pärast jope mõnusalt lubjane – aga ju see käib siis asja juurde.

Juril käiskülas Silikaat Grupi turundusjuht Inga Piiroja

Juri Posohhov töötab AS Silikaat kivitsehhis käsielekterkeevitajana. AS Silikaat kaubamärk on tuntud alates 1910 aastast. ASSilikaat Grupi vanima ettevõtte põhitoote nimetusest (silikaatkivi) pärineb kaettevõtte nimi SILIKAAT. AS Silikaat on tegutsenud läbi nelja riigikorra jaelanud üle 2 maailmasõda. AS Silikaat ajalugu on sarnane kogu Eestimaa tööstuseja ettevõtluse arengulooga. Silikaat on olnud läbi aegade ainuke silikaatkivitootja Eestis. AS Silikaat on Silikaat Grupi ettevõte.

Silikaat Grupi ettevõtted