Aromare

OÜ Aromare alustas oma tegevust 2003. aastal.

Ettevõttel on suured kogemused parfümeeria valdkonnas ning aastaid on oldud ka turuliider. Aromare on teinud koostööd maailma kuulsaimate brändidega, näiteks Calvin Klein, Cerruti, Gucci, Rochas, Kenzo, Sonya Rykiel, Agent Provocateur, Louis Féraud, L`Or de Torrente, Gant, Mexx, Marc O´Polo ja United Colors of Benetton, aga ka Elizabeth Arden ja Givenchy, mille valikusse lisaks parfüümidele kuulusid meigi- ja nahahooldustooted naistele. Ettevõte on esindanud ka mitmeid celebrity-brände, nagu Naomi Campbell, Cindy Crawford, Gabriela Sabatini, Hillary Duff, Mariah Carey, Britney Spears ja Cathy Guetta.

Tänaseks on Aromare tooteportfell täielikult vahetunud. 2010. aastal lisandus esimene ökobränd Terre d´Oc, mille valikus on nii keha- kui ka nahahooldustooted ja orgaanilised meigitooted. Lisaks on valikus koduste spaatoodete bränd Perlier põnevate kreemide, õlide ja koorijatega, ALPURE hooldustooted luksuslikumat nahahooldust eelistavatele naistele ning Kubo meigipintslid nii algajatele kui ka professionaalidele. Hitt-toode on LaTweezi eri värvi valgustusega pintsetid. Kõikidele filmi „Seks ja linn” austajatele mõeldes on turule toodud Sex and the City viis erinevat parfüümi. Laste lemmikuks sai Aromare tänu Hello Kitty parfüümidele.

Samal ajal lisandusid Aromare tooteportfelli esimesed aksessuaaribrändid Hollandist – Oilily ja Leontine Hagoort – ning 2014. aastast ka Pip Studio kosmeetika ja käekotid. 2017. aasta sügisel alustas Aromare uue kotibrändi LiliÓ Amsterdami esindamist Eestis. Aromare pakutavad kotid on omanäolised, naiselikud, värvikirevad, stiilsed ja pilkupüüdvad. Valik on väga lai, ulatudes kosmeetika- ja rahakottidest õla- ja  käekottide ning reisikohvriteni.

Aromare on Oilily ja LiliÓ ainuesindajana Eestis. Tootekogused on limiteeritud, edasimüüjateks on vaid Tradehouse, Stockmann ning Tallinna ja Tartu Kaubamaja. 2017. aastast on avatud ka Aromare uus e-pood.

Vaata Aromare e-poodi

Meeskond

Kui Sul on küsimusi või ettepanekuid, siis võta meiega julgesti ühendust!Kui Sul on küsimusi või ettepanekuid, siis võta meiega julgesti ühendust!

Taive Nõmmik

Juhtkonna assistent

+372 614 0200

Kristel Fauštein

Personalijuht

+372 522 8512

Jaak Saarniit

Tegevjuht& CEO

+372 614 0200

Inga Piiroja

Turundusjuht

+372 511 4856

Anne-Mari Lehtla

Strateegiajuht

+372 614 0200

Lauri Tiitus

IKT-juht & CTO

+372 614 0200

Ene Alvik

Finantsjuht

+372 614 0200

Laura Sepp

Jurist

+372 614 0200

Silikaat Grupi ettevõtted