Silikaat Grupp

Olev saabus New Yorgi maratonilt medaliga!

november 15, 2017 Uudised 0

New York, New York 😊

Novembri alguses elas Aatrium Sisustuskaubamaja ja kogu Silikaatgrupi kollektiiv kaasa Aatriumi kaupluse juhatajale Olev Vahemaale, kellel avanes ootamatult võimalus viia täide üks oma suurtest unistustest ja osaleda New Yorgi jooksumaratonil. Maratonil osalemise tegi võimalikuks ajakirja Jooksja ja New Balance’i poolt välja loositud stardikoht.

Kui New Yorgi maratonil osalemist võib pidada kindlalt iga maratoonari suureks unistuseks, siis Olevi jaoks on iga maraton veelgi erilisem sündmus. Seda lapsepõlves põetud trauma tõttu, mille järel arstid ennustasid, et Olevil pole enam kunagi elus võimalik mitte vaid joosta, aga isegi mitte kõndida. Trotsides arstide ennustusi ja soovitusi otsustas mees juba noores eas, et ühel heal päeval näitab ta kogu maailmale, millisest puust on üks Järvamaa mees ning et ta mitte ainult ei hakka kõndima ja jooksma, vaid lausa jookseb läbi terve maratoni.

New Yorgi maraton ei olnud küll Olevi esimene, ent ilmselt suurim spordisündmus, kus ta ise stardis olnud. Olev ise nimetab New Yorgi maratoni rahvasportlaste olümpiaks.

Ehkki jooks ei olnud kergete killast, läbis Olev maratoni muljetavaldava tulemusega 4 tundi, minut ja 50 sekundit.

Perfektsionisti ja maksimalistina ta ise küll tulemusega rahule ei jäänud. „Oleks ikka kas või veidi alla 4 tunni saanud“. Ometi on see väga hea tulemus, millega ta paigutus enam kui 50 000 osaleja seas kindlalt esimese kolmandiku sisse. Lõplikuks kohaks 14 714.

Soovime Olevile edu tema järgmiste eesmärkide saavutamisel ja unistuste teostamisel. Järgmine maraton, järjekorras 29-ksas, on Olevil plaanis novembri lõpus, mil ta osaleb Heategeva Pääsküla 15. raba maratonil. Kui veel viis aastat tagasi oli Olevi suureks unistuseks üks kord elus täispikk maraton läbida, siis täna unistab mees juba nn Saja Maratoni Meeste Klubisse pääsemisest.

Loe sellest toredast sündmusest pikemalt siit: Järva Teataja 

Silikaat Grupi ettevõtted

Aatrium Sisustuskaubamaja

AS Aatrium Sisustuskaubamaja on pakkunud oma klientidele avastamis- ja sisustamisrÔÔmu juba 19 aastat. Aatriumi eesmÀrk on pakkuda Eesti inimestele inspireerivaid sisustuslahendusi ja trendikaid tooteid nii koju, kontorisse kui ka aeda. Aatrium soovib aidata Eesti inimestel muuta oma kodu kaunimaks mÔistliku hinnaga ning olla esimene valik kodu sisustamisel.

Tutvu tÀpsemalt